Jak działamy

Właściwe zarządzanie inwestycją jest kluczowe dla powodzenia i sukcesu każdego realizowanego projektu. W toku procesu inwestycyjnego Inwestor musi podjąć szereg czynności związanych z jego przygotowaniem i przeprowadzeniem. Czynności te wymagają czasu, wiedzy z ogromnej ilości dziedzin oraz doświadczenia, które pomoże podjąć dobre decyzje.

Zamiast mierzyć się z tym wszystkim samemu, Inwestor może powierzyć wykonanie tych obowiązków tzw. Inwestorowi Zastępczemu.

Inwestor Zastępczy, czy też inaczej Menedżer Projektu, to osoba fizyczna lub firma, która działa przy realizacji inwestycji w imieniu Inwestora. W zależności od zakresu umowy Inwestor Zastępczy jest reprezentantem interesów Inwestora w całym procesie inwestycyjnym lub też tylko w jego wybranych etapach.

Agencja Doradztwa Inwestorskiego TAURUS pomaga Inwestorom zarówno w postępowaniach opartych na Prawie Zamówień Publicznych jak i tych, których fundamentem jest wyłącznie zachowanie zasad konkurencyjności rynkowej.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • wykonanie projektu inwestycji wraz z pełnym kosztorysem w oparciu o rzeczywiste potrzeby i możliwości finansowe Inwestora,
  • organizację formalności przetargowych już na etapie sporządzania projektu inwestycji,
  • pomoc w przeprowadzeniu przetargu publicznego i wyborze najlepszego wykonawcy,
  • synchronizację i koordynację wszystkich prac od pomysłu do skutecznego zakończenia inwestycji,
  • nadzór budowlany,
  • kierowanie projektem,
  • pomoc w odbiorach końcowych.

Dzięki naszej pracy i doświadczeniu osiągniesz maksymalne efekty inwestycyjne, nie rezygnując z optymalizacji kosztów. Postępowania przetargowe przebiegną szybko i sprawnie.

Z nami minimalizujesz ryzyko odpowiedzialności z tytułu nieprawidłowo przeprowadzonych inwestycji.

KOMPETENTNA KADRA

Tworzymy zespół złożony ze specjalistów z zakresu projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz, specjalisty ds. zamówień publicznych, realizatorów projektów inwestycyjnych związanych z wyposażeniem wnętrz i adaptacją przestrzeni. Jako specjaliści działamy w swoich branżach od kilkunastu do kilkudziesięciu lat. Ogromna ilość doświadczeń zebranych przez ten czas sprawia, że procesy inwestycyjne nie mają dla nas tajemnic.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Świadczymy usługi doradztwa inwestorskiego, które najkrócej można określić jako wsparcie Inwestora „od projektu do odbioru”. Realizujemy to dzięki naszej kompetentnej i doświadczonej kadrze. Jesteśmy również otwarci na potrzeby Inwestora i podejmujemy się realizacji wskazanego przez niego etapu projektu inwestorskiego.

TERMINOWOŚĆ I JAKOŚĆ

Realizacja projektów inwestorskich jest zależna od trzymania się harmonogramów, dlatego stawiamy na terminową realizację poszczególnych jego etapów. Dbamy o to, by każdy z elementów projektu odpowiadał wymaganiom Inwestora. To wszystko wpływa na satysfakcję każdej ze stron biorących udział w inwestycji i prowadzi do jej szczęśliwego zakończenia.

Masz trzy minutki? Obejrzyj film i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: